Bulut Sportif Havacılık Kulübü

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz!

Güvenli, Kaliteli ve Eğlenceli Yamaçparaşütü Eğitimleri İçin Doğru Adres

Ankara da Yamaç Paraşütü Eğitimleri

9 Ağustos - 30 Ağustos Tarihleri arasında Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarımızdan yayınladığımız çekiliş paylaşımlarını kendi sayfalarında paylaşan ve paylaşırken iki doğa ve outdoor aşığı arkadaşını etiketleyen kişiler arasından seçeceğimiz 1 şanslı katılımcıya 02 Eylül de Kulübümüz tarafından açılacak yamaç paraşütü başlangıç eğitimine ücretsiz katılım hakkı sağlayacağız. 1750 TL değerindeki bu hediyeye sahip olmak ve şansını artırmak için her 3 sosyal medya hesabınız da da ayrı ayrı paylaşım yapabilirsiniz. Farklı platformlarda yapılan her bir paylaşım ayrı bir çekiliş hakkı demektir. 

Sonuçlar Belli Oldu :) Büşra bizi 31 Ağustos 2019 Akşam 24:00'de kadar araman gerekiyor. 


9 Ağustos - 30 Ağustos Tarihleri arasında Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarımızdan yayınladığımız çekiliş paylaşımlarını kendi sayfalarında paylaşan ve paylaşırken iki doğa ve outdoor aşığı arkadaşını etiketleyen kişiler arasından seçeceğimiz 1 şanslı katılımcıya 02 Eylül de Kulübümüz tarafından açılacak yamaç paraşütü başlangıç eğitimine ücretsiz katılım hakkı sağlayacağız. 1750 TL değerindeki bu hediyeye sahip olmak ve şansını artırmak için her 3 sosyal medya hesabınız da da ayrı ayrı paylaşım yapabilirsiniz. Farklı platformlarda yapılan her bir paylaşım ayrı bir çekiliş hakkı demektir. 

Uygulama Esasları

1. Paylaşımlar her gün takip edilerek kullanıcı adları web sayfamızdaki listeye eklenecektir. Paylaştıktan sonra çekiliş listesine eklenip eklenmediğinizi kontrol edebilirsiniz.

2. Çekiliş Hakkı kazanabilmek için;

  • Facebookta, Paylaşımı beğenmeniz, kendi sayfanızda herkese açık paylaşmanız ve 2 arkadaşınızı bu paylaşımda etiketlemeniz,
  • İnstagramda; Paylaşımı beğenmeniz ve yorum kısmına 2 arkadaşınızın ismini yazarak etiketlemeniz,
  • Twitterde; Paylaşımı beğenmeniz, Yorumla bilrikte Retweet yapıp 2 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. 

3. Listeler mümkün mertebe her gün güncellenecek olup çekiliş sonuçları 30 Ağustos tarihinde sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. 

4. Çekilişte 1 asil, 1 yedek talihli belirlenecektir. 31 Ağustos Saat: 21:00 kadar Asil kazanana, o kişiye ulaşılamaz veya katılmak istemez ise 1 Eylül Saat: 21:00 kadar yedek talihliye ulaşılmaya çalışılacaktır. Her ikisini de ulaşılamaz veya eğitimi almak istemezler ise Kulübümüz tarafından çekilişe katılanlar arasından bir kişi seçilecektir. 

5. Çekilişi kazanan ve eğitime katılan kişiden 1750 TL değerindeki eğitim ücreti alınmayacak olup, diğer masraflar katılımcı tarafından karşılanacaktır. (Diğer Masrafların neler olduğu ile ilgili tanıtım dokümanını inceleyiniz)

6. Verilecek eğitimlerle ilgili detaylı bilgi almak için Başlangıç Eğitimi ile ilgili web sayfamızı ziyaret edebilir veya Tanıtım Dokümanını inceleyebilirsiniz. 

Aklınıza takılan her türlü soru için bizi aramaktan çekinmeyin. İletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen tıklayın. 

Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarımıza ulaşmak için tıklayın. 

Aşağıdaki Listelerde Kampanyaya Katılım Sağlayan Kişilerin İsim Listeleri Yer Almaktadır.

Telefon Et0 543 446 0 446
Mesaj Gönderinfo@bulut.org.tr
Ziyaret EtKulüp Merkezi