Soru Bankası

   Aşağıdaki tabloda konularına göre ayrılmış yamaçparaşütü, ilkyardım ve amatör telsizcilik ile ilgili bir çok sınav mevcuttur. Her sınav farklı sayıda sorulardan oluşmakta olup başarılı sayılmanız için toplam puanın %75'nden daha yüksek bir sonuç elde etmeniz gerekmektedir. 

   Sınavların eğitici olması için her sınavın sonunda yanlış yapılan soruların doğru cevapları çıkmaktadır. Cevapları görmek için hızlı hızlı ilerleyip cevaplar üzerinden çalışma yaparak kendinizi kandırmayınız. Lütfen ders notları bölümünde yayınlanan ve sürekli güncellenen dokümanları okuyarak soruları çözünüz. Amacımız tamamen eğitim seviyenizi yükseltmenize yardımcı olmaktır. Hatalı veya yanlış olduğunu düşündüğünüz soru ile karşılaşır iseniz soru numarasını da (örn. s286) belirterek lütfen bizimle iletişime geçin. Her görüş ve düşünce bizim için kıymetlidir. 

Önemli Bilgilendirme : Sistem misafir olarak katılınan sınavlarda soruları rastgele (random) seçmektedir. Bu nedenle misafir olarak katılım sağladığınız sınavlarda aynı sorularla karşılaşma olasılığınız bir hayli yüksektir. Siteye kayıt olup giriş yaptığınızda sistem sizi tanıdığından aynı soruları seçmeyerek daha önce çözmediğiniz veya başarısız olduğunuz soruları sormaktadır. Siteye ücretsiz üye olarak sınavları yapmanız daha verimli çalışmanıza katkı sağlayacaktır.

Yapabileceğiz Sınavlar
Yamaç Paraşütü Başlangıç Eğitimi (Genel) Hadi Başlayalım
Sağlık Bakanlığı İlk Yardımcı Kursu Sınav Soruları Hadi Başlayalım
Acil Durumlar Hadi Başlayalım
Malzeme Bilgisi Hadi Başlayalım
   
   

Ankara - Yamaçparaşütü - Paraşüt - Ankara da yamaç paraşütü eğitimleri - Yamaçparaşütü Başlangıç Eğitimi - Yamaç paraşütü - Ayaş - Tandem Paraşütü - Outdoor - Kamp - Yedek paraşüt - paragliding - ölüdeniz - THK - Türk Hava Kurumu - Türkiye Hava Sporları Federasyonu - Soru Bankası - Yamaç Paraşütü Soru Bankası - Yamaç Soruları - Kulüp pilotluğu soru bankası - İlk Yardım Soru Bankası - Acil Durumlar soru bankası - Bulut Havacılık Kulübü - BulutSHK

Telefon Et0 543 446 0 446
Mesaj Gönderinfo@bulut.org.tr
Ziyaret EtKulüp Merkezi