Bulut Sportif Havacılık Kulübü

Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz!

Güvenli, Kaliteli ve Eğlenceli Yamaçparaşütü Eğitimleri İçin Doğru Adres

Neden Bulut Havacılık Spor Kulübü

   Ankara merkezli Yamaç Paraşütü Eğitimleri veren kulübümüzü tercih etmeniz için size 10 tane sebep sunuyoruz. Hatta verdiğimiz eğitimlere o kadar güveniyoruz ki eğitim sonunda aldığınız eğitimden memnun kalmaz ve talep ettiğimiz parayı hak etmediğimizi düşünürseniz paranızı iade ediyoruz. Hadi bir bakalım neymiş bu çok övündüğümüz şeyler?

   Ankara merkezli Yamaç Paraşütü Eğitimleri veren kulübümüzü tercih etmeniz için size 10 tane sebep sunuyoruz. Hatta verdiğimiz eğitimlere o kadar güveniyoruz ki eğitim sonunda aldığınız eğitimden memnun kalmaz ve talep ettiğimiz parayı hak etmediğimizi düşünürseniz paranızı iade ediyoruz. Hadi bir bakalım neymiş bu çok övündüğümüz şeyler?

% 100 Yasal Bir Kulübüz

% 100 YASAL BİR KULÜBÜZ

Bulut Sportif Havacılık Kulübü %100 Yasal ve Resmi bir kulüptür. Kulübümüz İç İşleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne, Gençlik ve Spor Bakanlığı Hava Sporları Federasyonuna hemde Türk Hava Kurumuna bağlı faaliyetlerini yürütür. Bu nedenle yaptığı her türlü faaliyet denetim altında ve göz önündedir. İllegal hiç bir faaliyet içinde olmayan kulübümüzde GÜVENİLİR ve Kaliteli eğitimler alırken hem eğlenirsiniz hemde kafanız rahat olur.  

Yasal Dernek Kaydı

Derneğimizin yasal olup olmadığını sorgulamak için lütfen tıklayın.

Gerçek Eğitmenlerden Eğitimler Alırsınız

GERÇEK EĞİTMENLERDEN EĞİTİM ALIRSINIZ

Kulübümüzde tam zamanlı olarak görev yapan iki eğitmenimiz vardır. Her iki eğitmenimiz de icra edilen her türlü eğitim faaliyetine katılır ve sahada bulunur. Eğitim sürecinizin hiç bir evresinde ilgisiz veya deneyimsiz kişilerle muhattap olmazsınız. Her kalkış ve inişinizi eğitmenlerimiz gözetiminde yaparsınız. Yüzlerce pilot yetiştiren deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde alacağınız eğitimlerde kafanız her zaman rahat olur. 

Eğitmen Sertifika

Yamaç Paraşütü Antrenör Belgesi

THK Onaylı Sertifika Alırsınız

THK ONAYLI SERTİFİKA ALIRSINIZ

Türk Hava Kurumuna (THK) bağlı kulübümüz Güvenilir, Kaliteli ve yüksek standartlar da yamaçparaşütü eğitimi verir. Verilen eğitimler sonunda başarılı olan kursiyerlerimiz Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI - FÉDÉRATION AÉRONAUTIQUE INTERNATIONALE) ve THK onaylı sertifika alır. Dünyanın bir çok ülkesinde geçerli olan bu sertifika sayesinde sorunsuzca uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin dünyanın sayılı uçuş noktalarından olan Ölüdeniz de uçabilmek için THK onaylı sertifikaya sahip olmanız gerekir. 

THK Sertifika

Eğitimlerde Sigortalanırsınız

EĞİTİMLERDE SİGORTALANIRSINIZ

Tüm eğitimlerde kursiyerlerimizin sigortalanmasını sağlarız. Evet birazcık masraflı oluyor ama hem bizlerin hemde sizlerin kafası rahat oluyor. 

Yerimiz Yurdumuz Bellidir

YERİMİZ YURDUMUZ BELLİDİR

Kulübümüzün bir adresi ve yeri vardır. Teorik eğitimler bu adreste yani kulüp binamızda verilir. Her türlü alt yapısı olan kulübümüzde yazın soğuk, kişin sıcak bir ortamda, kahvenizi veya çayınızı yudumlarken eğitimlerinizi alırsınız. Kapımız her keze sonuna kadar açıktır. Sizleri cafe köşelerinde, bir arkadaşın ofisinde,  başkalarına ait dershane veya okullarda ağırlamayız. Tüm arama motorları bizi tanır :)

Adresimiz : Bulut Sportif Havacılık Kulübü - Karargah Tepe Mh. Çavdar Sk. Umut Apt. 26/B Keçiören - ANKARA / 0 543 446 0 446

Bulut SHK Adres

Modern Bir Eğitim Sistemi Kullanırız

MODERN BİR EĞİTİM SİSTEMİ KULLANIRIZ

Eğitimlerimizde yeni hazırlanmış ve sürekli güncellenen ders notları ve sunuları kullanırız. Böylece her zaman en güncel ve taze bilgilere sahip olursunuz. Ayrıca web sitemizdeki güncel soru bankası ve sürekli yenilenen ders notlarınıza cep telefonunuzu bile kullanarak ulaşabilir ve her an her yerde eğitimlerinize devam edebilirsiniz. Klasik yöntemler mi? Çok sıkıcı. :)

Birinci Sınıf Malzeme ve Ekipmanlarımız Vardır

BİRİNCİ SINIF MALZEME VE EKİPMANLARIMIZ VARDIR

Sadece uçuş ekipmanlarına sahip olarak bir kulüp olunamayacağının çok iyi farkındayız. Bu nedenle uçuş ekipmanlarının yanında değil diğer yardımcı malzemelere de önem vermekteyiz. Çadırlardan, kameralara, dizliklerden, megafona, ses sistemlerinden ilk yardım malzemelerine her türlü ekipman kulübümüzde mevcuttur. Kulübümüzdeki tüm malzeme ve ekipmanlar birinci sınıf olup hepsi yenidir. Özellikle uçuş ekipmanlarına özel hassasiyet gösterip, kurslarda en fazla 2 kişiye bir ekipman veririz. Her kurs dönemi sonunda tüm ekipmanları titizlikte kontrol edip ve bakımlarını yaparız. Sadece uçuş ekipmanları değil yardımcı ekipman ve malzeme konusunda da Ankara'daki en iyi kulüplerden birisiyizdir. Maalesef bu konuda da mütevazi olmayacağız. EEE Zengin bir kulübüz ne yapalım :) 

İletişime Açık Bir Ekibizdir

İLETİŞİME AÇIK BİR EKİBİZDİR

Her türlü iletişim aracını etkin bir şekilde kullanırız. Web sayfamızdan, Telefon Numaramızdan, Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Her türlü soru ve taleplerinizi bıkmadan üşenmeden oflayıp puflamadan cevaplarız. Kulübümüzde her zaman iletişim kurabileceğiniz bir muhattap bulursunuz. Bizi takip etmeyi unutmayın.

0 543 446 0 446

FACEBOOK | İNSTAGRAMTWİTTER | YOUTUBE

Sosyal Medya Hesaplarımız

Sürekli Etkinlik Düzenleriz

SÜREKLİ ETKİNLİK DÜZENLERİZ

Kulübümüzde sürekli olarak eğitim, uçuş ve diğer sosyal etkinlikler düzenlenir. Hiçbir zaman eğitimleriniz yarım kalmaz. Önceliğimiz GÜVENLİĞİNİZ olmakla birlikte hoşça vakit geçirebilmenizdir. 

% 100 Para İade Garantisi Veriyoruz

%100 PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ

Verdiğimiz eğitimin kalitesine ve kendimize o kadar çok güveniyoruz ki eğitimin sonunda aldığımız parayı hak etmediğimizi düşünürseniz paranızın tamamını iade ediyoruz. Bu garantiyi şu ana kadar eğitim verdiğimiz tüm kursiyerlere verdik ve hiç üzücü bir olayla karşılaşmadık.  Bir sonraki eğitimlere devam eden kursiyer yüzdemiz %95. 

Yorumlarda Neler Söylenmiş

BAKALIM BİZİM HAKKIMIZDA NELER SÖYLENMİŞ

Uzun uzun kendimizi anlatmaya gerek yok. Kulübümüzden eğitim almış arkadaşlarımızın bizim hakkımızdaki yapmış olduğu bazı yorumları aşağıya ekledik. Devamını okumak isterseniz google'a Bulut Sportif Havacılık Kulübü yazarak kulübümüz hakkında yapılan tüm yorumlara ulaşabilirsiniz.